UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w elblagu jest... falsz pracownicy urzędu pracują.... w um bez zabezpieczenia a władza pracuje zdalnie u siebie w domu... wydajac mega mądre decyzje niech pracownicy pogotowia socjalnego pracują w workach na śmieci..... mega.. pomysł tylko jak się nie podoba to.... zastraszanie falsz i obłuda szczucie jednych na druguch typowe zagrywki wielebnego.. tylko bez naszego pozwolenia mowimy. nie...

Gogus