UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Adamowicz, Konert, Osik za. Wiedzą, że to uderzy w szpitale i policję. Nie wstydzą się przed swoimi kolegami? Bo przed mieszkańcami to wiadomo, że nie.
Adamowicz, Konert, Osik za. Wiedzą, że to uderzy w szpitale i policję. Nie wstydzą się przed swoimi kolegami? Bo przed mieszkańcami to wiadomo, że nie.