UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Adamowicz, Konert, Osik za. Wiedzą, że to uderzy w szpitale i policję. Nie wstydzą się przed swoimi kolegami? Bo przed mieszkańcami to wiadomo, że nie.


Anuluj