UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w elblagu jest... falsz pracownicy urzędu pracują.... w um bez zabezpieczenia a władza pracuje zdalnie u siebie w domu... wydajac mega mądre decyzje niech pracownicy pogotowia socjalnego pracują w workach na śmieci..... mega.. pomysł tylko jak się nie podoba to.... zastraszanie falsz i obłuda szczucie jednych na druguch typowe zagrywki wielebnego.. tylko bez naszego pozwolenia mowimy. nie...

Gogus

Anuluj