UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boże widzisz i nie grzmisz. Nasze miasto to jeden wielki śmietnik pora zrobić tu porządek łącznie z tymi w UM bo widać robią co chcą i gó..no z tego jest. Wszystko zamknąć wszystko sprzedać i co dalej? Tutaj dalej jest jak za komuny??

Kobieta93