UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No najlepiej zlikwidować pogotowie budynek sprzedać Regencie i urząd pieniążki będzie miał!! Działki sprzedawać pod biura placówki likwidować a może jeszcze szkoły bo puste stoją teraz!!! Zysk się liczy a nie dobro i zdrowie człowieka!!!!
Rod