UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może zamiast pisać bzdury w artykule to może poszukalibyscie prawdy!! Prawda jest taka że urząd nie zabezpieczył pracowników w odpowiednie kombinezony maseczki itp. Ludzie boją się chodzic do sklepu a oni mieli pracować bez zabezpieczenia?!! Tam ludzie wiele znosili pracując po kilkanaście lat i tak urząd o nich zadbał że teraz zgania na brak personelu. No poszli na zwolnienia a co mieli zrobić? Przyjmować pijaków i narażać swoje zdrowie?! I tak zbyt wiele znosili i pracowali za psie pieniądze a teraz wszystko obracanie i zwalacie na brak personelu. Żenada i wstyd a pracownikom życzę wytrwałości i walczcie o prawdę i swoje prawa!!!
Lila202