UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że po zamknięciu izby ten milion złotych pójdzie na elbląską policję skoro tam będą umieszczani nietrzeźwi z miasta.
Bronco
Rozumiem, że po zamknięciu izby ten milion złotych pójdzie na elbląską policję skoro tam będą umieszczani nietrzeźwi z miasta.
Bronco