UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że po zamknięciu izby ten milion złotych pójdzie na elbląską policję skoro tam będą umieszczani nietrzeźwi z miasta.

Bronco

Anuluj