UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No najlepiej zlikwidować pogotowie budynek sprzedać Regencie i urząd pieniążki będzie miał!! Działki sprzedawać pod biura placówki likwidować a może jeszcze szkoły bo puste stoją teraz!!! Zysk się liczy a nie dobro i zdrowie człowieka!!!!

Rod