UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem, że jak nasza dzielna SM bierze się za pilnowanie cmentarzy, to już nie będzie na nich dochodziło do wandalizmów i kradzieży?Czy to tylko łapanka na porządnych, spokojnych obywateli. Żeby była jasność. Nie popieram bezsensownego szwendania się, ale na cmentarzu nigdy, poza 1 listopada, nie widziałem grup ludzi.

mm263