UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że jak nasza dzielna SM bierze się za pilnowanie cmentarzy, to już nie będzie na nich dochodziło do wandalizmów i kradzieży?Czy to tylko łapanka na porządnych, spokojnych obywateli. Żeby była jasność. Nie popieram bezsensownego szwendania się, ale na cmentarzu nigdy, poza 1 listopada, nie widziałem grup ludzi.
mm263