UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że jak nasza dzielna SM bierze się za pilnowanie cmentarzy, to już nie będzie na nich dochodziło do wandalizmów i kradzieży?Czy to tylko łapanka na porządnych, spokojnych obywateli. Żeby była jasność. Nie popieram bezsensownego szwendania się, ale na cmentarzu nigdy, poza 1 listopada, nie widziałem grup ludzi.

mm263

Anuluj