UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To juz jest po prostu dramat, to juz nawet nie jest smieszne. Robi sie z nas d.., zaraz beda nas zamykac za byle co. Kraj policyjny. Tfu. Wprowadzaja zakazy tylko po to zeby nas karac za nic, gospodarka kuleje i nie podniesie sie przez kilka lat, zrobia z nas biedote i podporzadkowanych zastraszonych kundli. Niczego nie mozna, zaraz wiekszosc dostanie fiola, bo nie moze pobiegac, nie moze na spacer do lasu, czlowiek to taka natura ze musi sie wyzyc, 99% robi to wlasnie w ten sposob, ja juz dostaje kociokwilku, inni pewnie tez, pytanie ile psychicznie to czlowiek wytrzyma. Zaraz wiecej osob bedzie dostanie innych powaznych chorob niz tego medialnego koronawirusa.