UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To juz jest po prostu dramat, to juz nawet nie jest smieszne. Robi sie z nas d.., zaraz beda nas zamykac za byle co. Kraj policyjny. Tfu. Wprowadzaja zakazy tylko po to zeby nas karac za nic, gospodarka kuleje i nie podniesie sie przez kilka lat, zrobia z nas biedote i podporzadkowanych zastraszonych kundli. Niczego nie mozna, zaraz wiekszosc dostanie fiola, bo nie moze pobiegac, nie moze na spacer do lasu, czlowiek to taka natura ze musi sie wyzyc, 99% robi to wlasnie w ten sposob, ja juz dostaje kociokwilku, inni pewnie tez, pytanie ile psychicznie to czlowiek wytrzyma. Zaraz wiecej osob bedzie dostanie innych powaznych chorob niz tego medialnego koronawirusa.