A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niby nie zamknięto, ale nie wolno chodzić. A prezydent może? Zakłamanie
Skoro wy Nowacki znacie definicję "ważny powód", to powiedzcie gdzie została ona opisana. A jeśli nie wicie gdzie. to wa siętylko Nowacki wydaje, że nie można.
Kiedy ktoś z mojej rodziny lub znajomych pyta się czy może gdzieś iść albo pojechać i czy jest to zakazane zawsze mu odpowiadam następująco : jeżeli chcesz umrzeć lub spowodować śmierć kogoś z twoich bliskich to idź czy też jedź, ale jeżeli są dla Ciebie ważni to zostań w domu. I tutaj wcale nie trzeba zastanawiać się czy te zakazy albo nakazy są zgodne z prawem i czy mają sens bo wszystkim zarządza zdrowy rozsądek. A prawda jest taka, że epidemia zbiera obfite żniwo i jeszcze długo będzie nas atakować.
@mieszkaniecc - Według RPO wszystkie przepisy uchwalone przez obecny sejm są niekonstytucyjne! Za zgodne z konstytucją, to on by uznał małżeństwa zboczeńców i adopcje dzieci przez takie pary
Sprawa jest prosta. Posprzątanie grobów nie jest pilną potrzebą życiową ani zdrowotną. Jak policjant spyta : po co Pan/Pani idzie na cmentarz? Odpowiadamy: Idę pomodlić się na grobach bliskich. Bo to już jest pilna potrzeba życiową. I wcale nie żartuję, to zadziała.
"Naszym zdaniem nie jest – mówi komisarz Krzysztof Nowacki, "I to jest klucz do zrozumienia sytuacji. Dano policji pełną dowolność w interpretacji przepisów. "Moim zdaniem chleb nie jest Panu potrzebny, 500 zł się należy". Naród trzeba zastraszyć i tyle. Kto przeżył świadomie komunę wie o czym mówię.
Niby wirus Ciebie nie zaatakuje ale możesz i tak umrzeć :)Możesz umrzeć zdrowy i wtedy wirus może Ci skoczyć :)
ale jest kultem religijnym nieuki policyjne !
Dokładnie. Wystarczy ograniczyć kontakty.
Prewencja Musi Być !