Wybrany wątek opinii
PIS, w kościołach też mandaty wlepiajcie, tam często sporo (50)ludzi jest. a kasa na 500+ będzie. i wybory wygrane.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
5 osób
Do moderacji
Odpowiedz
0
1