Wybrany wątek opinii

PIS, w kościołach też mandaty wlepiajcie, tam często sporo (50)ludzi jest. a kasa na 500+ będzie. i wybory wygrane.
(2020.04.09)
5 osób
TakiePrawo (2020.04.10)
Powrót do komentarzy