Wybrany wątek opinii
Czy wizyta na grobie bliskiej osoby z okazji Świat Wielkanocnych nie jest ważna potrzeba duchową?!!! Kogoś tu powalało. Myjnie nie są zamknięte ale za korzystanie z nich można otrzymać mandat, cmentarze nie są zamknięte, ale można otrzymać mandat. Tylko i wyłącznie od widzimisię policjanta zależy czy nas ukarze czy nas pouczy. A komisarz Nowacki wymachuje szabelką i decyduje co jest dla nas ważne, co jest niezbędne. Niezbędne Panie komisarzu Nowacki jest czytanie przepisów ze zrozumieniem, bo to co Pan zaprezentował to nadinterpretacja wynikająca z niezrozumienia intencji ograniczeń i brak empatii w stosunku do ludzi, dla których kontakt z grobem bliskiej osoby jest w okresie Świąt Wielkanocnych niezwykle ważny. Trochę wstyd, Panowie policjanci!!!
Do moderacji
Odpowiedz
20
2
Karać ,Karać i jeszcze raz karać
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@paterek - Szwendaj się bez potrzeby po cmentarzach więcej, to zaraz będziesz miała tych grobów więcej lub ktoś będzie miał twój grób. Jeśli faktycznie zmarli patrzą na nas z góry, to muszą pukać się w czoło nad durnością ludzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2