Wybrany wątek opinii
zatrzymali na kwarantannę sporo rodzin z Warszawy, siedzą teraz w internacji i czekają na wyniki,
Do moderacji
Odpowiedz
45
0
łykacie fejki jak pelikany rybki :)
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Yrew - Tylko Ty nie łykaj !!! My łykamy tylko to, a mianowicie staramy się izolować o pustaków i samolubów, co uważają, że życie i zdrowie innych jest mu absolutnie obojętne. Nie chcesz żyć to rzek i mostów raczej u nas nie brakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Do moderacji
Odpowiedz
3
1