Wybrany wątek opinii

zatrzymali na kwarantannę sporo rodzin z Warszawy, siedzą teraz w internacji i czekają na wyniki,
Zarażajom (2020.04.04)
łykacie fejki jak pelikany rybki :)
Yrew (2020.04.05)
@Yrew - Tylko Ty nie łykaj !!! My łykamy tylko to, a mianowicie staramy się izolować o pustaków i samolubów, co uważają, że życie i zdrowie innych jest mu absolutnie obojętne. Nie chcesz żyć to rzek i mostów raczej u nas nie brakuje.
(2020.04.05)
A kto Ci zabrania siedzieć w domu i żyć? Siedź i nie wychodź bo możesz się przewrócić na chodniku i za. .. ierdolić swoim pustym łbem w krawężnik i skończy się Ci Twój jakże piękny żywot. A jak już odważysz się na wyjście z domu to nie zbliżaj się do normalnych, tętniących życiem ludzi bo możesz ich zarazić swoją głupotą!!!
wesoly wirus (2020.04.05)
Powrót do komentarzy