UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mandatu możesz nie przyjąć i sprawa w sądzie ,która przegrasz .Zaś kara administracyjna jest obligatoryjna . W przypadku kwarantanny ,gdy mandatu nie przyjmiesz ,z automatu dostaniesz karę administracyjna , sprawę też przegrasz i pokryjesz jej koszta i mandat .Oczywiście wszystko nie zsumuje !
ZŻyciaWzięte