173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No ,ale ziemia zawsze należy do Państwa !
SkarbPaństwa (2020.04.05)
Ja to ręce zacieram kiedy i u nas to nastąpi , nie posłusznym ,auta,motory ,rower,hulajnogi elektryczne rekwirować
Komornik (2020.04.05)
Wieść gmina niesie, że Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny.
(2020.04.05)
Ruch na Szczyglej ja co dzień spacery grupami, rodzinami odwiedziny.
Grażyna z dołu (2020.04.05)
Te zakazy to rozporządzenia i nie mogą mandatów dawać ludzie nie bierzcie niech do sądu kierują Obowiązek jest dopiero jak ogłoszą stan klęski żywiołowej, nadzwyczajny lub wojenny
korona (2020.04.05)
"Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny"- w Polsce powinni łby, tym co głupoty piszą
(2020.04.05)
Na mierzeję proponuje nie jeżdzic do konca września żeby wirusem się nie zarazic
kim (2020.04.05)

info

4  
  1
słoik się odezwał
owo (2020.04.05)
słoik się odezwał
owo (2020.04.05)

info

2  
  0
Wałkonie i Nieroby to tylko na kwarantannie ,L4,opiekuńcze ,urlopy płatne ,postojowe płatne i inne Cuda Wianki też Płatne ,i tylko daj, daj i jeszcze raz daj ,mało i mało!!! Karwa kawka Kompanie Karną zrobić i do roboty ,rowy czyścić ,mierzeję kopać ,drogi budować ,emerytom i niepełnosprawnym zakupy robić,maseczki szyć , na zakaźnym pracę wykonywać .PigułaOchronyZdrowia
PogonićDoRoboty (2020.04.05)