A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No ,ale ziemia zawsze należy do Państwa !
Ja to ręce zacieram kiedy i u nas to nastąpi , nie posłusznym ,auta,motory ,rower,hulajnogi elektryczne rekwirować
Wieść gmina niesie, że Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny.
Ruch na Szczyglej ja co dzień spacery grupami, rodzinami odwiedziny.
Te zakazy to rozporządzenia i nie mogą mandatów dawać ludzie nie bierzcie niech do sądu kierują Obowiązek jest dopiero jak ogłoszą stan klęski żywiołowej, nadzwyczajny lub wojenny
"Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny"- w Polsce powinni łby, tym co głupoty piszą
Na mierzeję proponuje nie jeżdzic do konca września żeby wirusem się nie zarazic
słoik się odezwał
słoik się odezwał
Wałkonie i Nieroby to tylko na kwarantannie ,L4,opiekuńcze ,urlopy płatne ,postojowe płatne i inne Cuda Wianki też Płatne ,i tylko daj, daj i jeszcze raz daj ,mało i mało!!!
Karwa kawka Kompanie Karną zrobić i do roboty ,rowy czyścić ,mierzeję kopać ,drogi budować ,emerytom i niepełnosprawnym zakupy robić,maseczki szyć , na zakaźnym pracę wykonywać .PigułaOchronyZdrowia