UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto Ci zabrania siedzieć w domu i żyć? Siedź i nie wychodź bo możesz się przewrócić na chodniku i za. .. ierdolić swoim pustym łbem w krawężnik i skończy się Ci Twój jakże piękny żywot. A jak już odważysz się na wyjście z domu to nie zbliżaj się do normalnych, tętniących życiem ludzi bo możesz ich zarazić swoją głupotą!!!
wesoly wirus