UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mandatu możesz nie przyjąć i sprawa w sądzie ,która przegrasz .Zaś kara administracyjna jest obligatoryjna . W przypadku kwarantanny ,gdy mandatu nie przyjmiesz ,z automatu dostaniesz karę administracyjna , sprawę też przegrasz i pokryjesz jej koszta i mandat .Oczywiście wszystko nie zsumuje !

ZŻyciaWzięte

Anuluj