UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kto Ci zabrania siedzieć w domu i żyć? Siedź i nie wychodź bo możesz się przewrócić na chodniku i za. .. ierdolić swoim pustym łbem w krawężnik i skończy się Ci Twój jakże piękny żywot. A jak już odważysz się na wyjście z domu to nie zbliżaj się do normalnych, tętniących życiem ludzi bo możesz ich zarazić swoją głupotą!!!
wesoly wirus