Wybrany wątek opinii

Pozamykajcie nas w domach i zabierzcie nam klucze najlepiej.
xxl (2020.04.04)
Zaspwajcie Drzwi! I po kłopocie
SpawaczDoWybajecia (2020.04.04)
Nas pozamykano... a nierobow i leni przywoza samorolami do Polski. Wczoraj 10 lotow np. z Londynu, Chicago... to sie nigdy nie skonczy. Codziennie dowoża nowa dawke wirusow. Jaki ma sens siedzene w domu - zaden!!! Brawo PIS za sprowadzanie zarazy na niewinnych Polakow mieszkajacych w ojczyznie
Kklp (2020.04.05)
@xxl - Niektórym należałoby tak zrobić. Skoro zarządzenia i prośby nie skutkują, to trzeba sięgać po środki radykalne.
mm263 (2020.04.05)
@mm263 - Ucz się szczekać bo od jutra wszyscy durnie będą musiały co godzinę wychylić się przez okno i przez 15 minut szczekać. Jeżeli nie dostosujesz się do zarządzenia i prośby to będziesz miał ucięty język!!!
wesoly wirus (2020.04.05)
Powrót do komentarzy