Wybrany wątek opinii
Pozamykajcie nas w domach i zabierzcie nam klucze najlepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
75
141
Zaspwajcie Drzwi! I po kłopocie
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
Nas pozamykano... a nierobow i leni przywoza samorolami do Polski. Wczoraj 10 lotow np. z Londynu, Chicago... to sie nigdy nie skonczy. Codziennie dowoża nowa dawke wirusow. Jaki ma sens siedzene w domu - zaden!!! Brawo PIS za sprowadzanie zarazy na niewinnych Polakow mieszkajacych w ojczyznie
Do moderacji
Odpowiedz
18
2
@xxl - Niektórym należałoby tak zrobić. Skoro zarządzenia i prośby nie skutkują, to trzeba sięgać po środki radykalne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Do moderacji
Odpowiedz
2
2