UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten ogrodnik. To chyba w czepku urodzony. Jak robiona była Płk Dabka. To za kawałek ziemi po którym leci prawa nitka ulicy w strone 12 lutego dostał od miasta Elbląga krocie jak na tamte czasy. Mówiło się o 5 mln złotych. Teraz zapewne za grosze tego też nie sprzedał. Jeżeli stać inwestora na zburzenie domu jednorodzinnego żeby markiet postawić. Poprostu farciarz. ogrodnik miał nosa gdzie zakotwiczyć po wojnie.