Wybrany wątek opinii

zdjęcie 24 - typowy Polak z PRL - rozbierają to można coś ukraść!! |Tak ukraść - bo to że trwa rozbiórka to nie znaczy, że można sobie ot tak wziąć coś - to ma właściciela!!! Ale co tam - nie może sobie zabrać ze 100 cegieł ?! To może ktoś podstawi wywrotkę i weźmie sobie resztę cegieł. .. .
noż qr..a mać (2020.03.24)
@noż qr..a mać - Proszę się nie denerwować, dziękuję za troskę, przyszedł zapytał się o pozwolenie, powiedział do czego potrzebuje, nie wchodził na teren budowy tylko wybrał sobie z chodnika tyle ile potrzebował. Nie znoszę kradzieży ale w tym przypadku wszystko było ok. Może szkoda że akurat fotograf uchwycił go w być może krępującej sytuacji. Niech mu służą Pozdrawiam.
100s (2020.03.24)
@noż qr..a mać - Też słyszałem, pytał właściciela, a potem mówił, że będzie bunkier na koronawirusa z tych cegieł budował
doktor (2020.03.25)
Powrót do komentarzy