Wybrany wątek opinii
Mogli już Polo Market postawić przynajmniej nasz Polski nawet o wiele mniejszy Pasłęk ma ,byłam widziałam bardzo przyjemny sklep .
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
być w markecie w Pasłęku, to dopiero doświadczenie godne pochwalenia się :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0