Wybrany wątek opinii

Mogli już Polo Market postawić przynajmniej nasz Polski nawet o wiele mniejszy Pasłęk ma ,byłam widziałam bardzo przyjemny sklep .
(2020.03.24)
być w markecie w Pasłęku, to dopiero doświadczenie godne pochwalenia się :)
abb (2020.03.25)
Powrót do komentarzy