UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zdjęcie 24 - typowy Polak z PRL - rozbierają to można coś ukraść!! |Tak ukraść - bo to że trwa rozbiórka to nie znaczy, że można sobie ot tak wziąć coś - to ma właściciela!!! Ale co tam - nie może sobie zabrać ze 100 cegieł ?! To może ktoś podstawi wywrotkę i weźmie sobie resztę cegieł. .. .

noż qr..a mać

Anuluj