Wybrany wątek opinii

Same markety a gdzie mieszkania dla młodych??
(2020.03.24)
To sobie kup...mam Ci z podatków wybudować chatę, bo sobie dzieciaków narobiłeś? Było myśleć głowa, a nie kroczem...
Gosc128493 (2020.03.24)
Są do kupienia !!!!!
997 (2020.03.24)
Mieszkań jest od cholery, tylko mieszkać nie ma komu. Z Gdańska nam wykupują mieszkania
Elblążanin1 (2020.03.24)
@Gosc128493 - osz ty bucu jeden zakłamany, coś czuje że jesteś lubianą osobą
(2020.03.24)
@Gosc128493 - Krocze też fajna rzecz, sam przyznasz:)
oj tam, oj tam (2020.03.24)
@Elblążanin1 - Wystarczy iść na "Osiedle Sadowa". Większość rejestracji z GD, GA.
kgb (2020.03.25)
@Gosc128493 - dzietnosc w polsce to gdzies ok. 1,24 promila. zacznij myslec samodzielnie a nie TVN em. Facet nie mowi o mieszkaniach za twoje czy panstwowe dla siebie. Mowi o mieszkaniach na wynajem.
447 just (2020.03.29)
Powrót do komentarzy