Wybrany wątek opinii
Same markety a gdzie mieszkania dla młodych??
Do moderacji
Odpowiedz
26
63
To sobie kup...mam Ci z podatków wybudować chatę, bo sobie dzieciaków narobiłeś? Było myśleć głowa, a nie kroczem...
Do moderacji
Odpowiedz
66
16
Są do kupienia !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Mieszkań jest od cholery, tylko mieszkać nie ma komu. Z Gdańska nam wykupują mieszkania
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@Gosc128493 - osz ty bucu jeden zakłamany, coś czuje że jesteś lubianą osobą
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Gosc128493 - Krocze też fajna rzecz, sam przyznasz:)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Elblążanin1 - Wystarczy iść na "Osiedle Sadowa". Większość rejestracji z GD, GA.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Gosc128493 - dzietnosc w polsce to gdzies ok. 1,24 promila. zacznij myslec samodzielnie a nie TVN em. Facet nie mowi o mieszkaniach za twoje czy panstwowe dla siebie. Mowi o mieszkaniach na wynajem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0