89
24.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak powstanie Netto to porażka wielka. To jest drogi sklep pod względem artykułów spożywczych i innych.
Ron (2020.03.24)
Za żywopłotem plaża miała być ,obiecano przecież!
Plażabasen (2020.03.24)

info

6  
  3
kolejny g. .. .ny market ??? Nie wierzę :(ileż można tego g. .. .tolerować w mieście?? Wszyscy tacy chętni do wywożenia elbląskiej kasy przez raje podatkowe do korporacyjnych bonzów. .. w Elblągu rzeczywiście brakowało w tym miejscu 78-mego kolejnego marketu, ci ludzie w mieście bez tego nie przeżyją po prostu :/ ciekawe jak "trudno"było przekonać "urząd"miasta, by się nie wtrącał do planu zagospodarowania; [
Makler21 (2020.03.24)

info

18  
  7
DO Tomasz-niestety biedra i lidl sprzedaja najtanszy chłam. .. .chcesz zobaczyc efekty przejdz sie na onkologie niestety. Przestrzegam przed miesem, wedlinami, konserwami etc. .. jedynie co kupuje w biedrze to niektóre warzywa i papier toaletowy thats all. ..
ASWYMIATA (2020.03.24)
W koncu zrownali z ziemia ta "nie ekologiczna"kwiaciarnie; )
csc power (2020.03.24)

info

12  
  5
Są. Np. Od i Do, Żabka, Top Market,
Gr. (2020.03.24)
Mogli już Polo Market postawić przynajmniej nasz Polski nawet o wiele mniejszy Pasłęk ma ,byłam widziałam bardzo przyjemny sklep .
(2020.03.24)
@ASWYMIATA - Społem płaci za szkalowanie Biedry? Super wina, najlepsza maślanka, rozsądna cena na warzywa i owoce, najlepsze krewetki i oliwa. A może tak konkretnie jaki chłam kupileś?
(2020.03.24)
A ja lubię sklepy Społem, mają swój klimat
(2020.03.24)
Mieszkań jest od cholery, tylko mieszkać nie ma komu. Z Gdańska nam wykupują mieszkania
Elblążanin1 (2020.03.24)