UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak powstanie Netto to porażka wielka. To jest drogi sklep pod względem artykułów spożywczych i innych.
Ron
Jak powstanie Netto to porażka wielka. To jest drogi sklep pod względem artykułów spożywczych i innych.
Ron