A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Gosc8497492 - Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zainwestował w polski biznes. Nikt ani nic Ci nie zabrania!Przeciwnie, banki chętnie udzielają kredyty. Wyłóż kasę, wybuduj, zatrudnij ludzi, no i jeszcze zachęć klientów, żeby do Ciebie przyszli. Będę pierwszy!!!Powodzenia!
Sami karmimy te molochy z trującą żywnością i wybrakowanymi szmatami zamiast kupować polską żywność od rolników a ubrania od polskich projektantów.
Nie wszystko zloto co tanie,smaczne,ladne,ktos powyzej madrze wspomnial o onkologii.Garbusiarz cyklista
Może warto odwołac wroblewskiego i jego klike? czy wy nie widzicie ze ten czlowiek nie ma zadnego pomyslu na to miasto i jest w ratuszu tylko dla stolka? szkoda tego miasta i jego mieszkancow.
Dobrze że burza tą wiochę w centrum miasta
Decatlon mogli by postawić...
Zdjącie 24.Cóż za marnotrawstwo, ktoś całkiem dobre cegły chce wyrzucić. .. ludziom to już się w d. .. e poprzewracało.
@opus - Ty "opus-dzieło", tylko czyje jesteś? Nie lepiej Ciebie by odwołać z tego portalu?
a GS SAMOPOMOC CHŁOPSKA tępaki zawsze wam nie rękę wszystko wam nieuki przeszkadza a może bude z piwem? to by wam odpowiadało nie robią nic źle robia też źle
@lsb - no cegły gwoździe też mozna powyciągać i prostować i papir toaletowy też do odzysku same dałny tu piszą i ciemnota