Mieszkań jest od cholery, tylko mieszkać nie ma komu. Z Gdańska nam wykupują mieszkania Elblążanin1
Mieszkań jest od cholery, tylko mieszkać nie ma komu. Z Gdańska nam wykupują mieszkania