UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kolejny g. .. .ny market ??? Nie wierzę :(ileż można tego g. .. .tolerować w mieście?? Wszyscy tacy chętni do wywożenia elbląskiej kasy przez raje podatkowe do korporacyjnych bonzów. .. w Elblągu rzeczywiście brakowało w tym miejscu 78-mego kolejnego marketu, ci ludzie w mieście bez tego nie przeżyją po prostu :/ ciekawe jak "trudno"było przekonać "urząd"miasta, by się nie wtrącał do planu zagospodarowania; [
Makler21