A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaczęło się teraz zacząć działać.bo szefowie DYREKTORZE apel firm będą mieć krew na rękach swoich pracowników i klientów przecież widzisz jak zarazaja się coraz więcej osób. Za kilka dni tygodni będzie coraz gorzej Zobaczcie to samo co we Włoszech na każdej stacji metra u nas na przystanku pks będziemy zostawiać niech sobie umierają. Bez pomocy BO NIE MA POMOCY . Teraz TYLKO MUSISZ apelowac by RP zaczęło działać. Zacząć strzelać do wszystkich co spacerów im się chce .kurczę co z naszym społeczeństwem
Trudno myliłem się
Lekarze władze mówią Tylko W TAKI SPOSÓB pokonany pandemią koronowirusa zostać w domach, unikać skupisk ludzi.PODZIĘKOWAĆ ZA TO MOŻE DZIS PANIE DYREKYORZE w v
Cerrfur pracuję troszkę ludzi zobaczy Pan że to zgodne z tym co będzie jeśli SPOLECZEMSTWO nie odizoluge się od siebie . Mówią to ludzie pierwszego kontaktu tylko tak powstrzymać wroga publicznego nr.1 Jeśli tego nie zrobimy padniw gospodarka kraju .
Teraz całkiem serio. Każdy niech sobie odpowie na pytanie czy czy warto żyć bo nie robi tego dla wszystkich wkoło TYLKO dla Siebie samego by żyć. Ograniczyć wyjście z domu odizoluj się od społeczeństwa jak możesz o najwyższe dbaj o higienę osobistą a nie dotknie nas problem w którym żyjemy zrób to dla Siebie i rodziny. I niech pozamykają wszystko w koło dla wszystkich lepsze to niż ŚMIERĆ.
Przez uszkodzoną, popękaną od dezynfekcji skórę wirus też dostaje się do krwi i potem dalej, przez uszkodzone naskórki przy paznokciach.
Dlaczego nie można zamówić w Elblągu zakupów on line? Czy to kpina z klientów? Jednoczesnie nie polecam zakupów w PSS na ulicy Robotniczej. Ta PRLowska firma nie szanuje klientów chodzi o naganne zachowanie osób pracujących w tym sklepie(nie dotyczy wszystkich pań)
Słyszę premiera i o trzech osobach na kasę w sklepie!! W Nowym Sączu na Armii Krajowej mamy 5 kas ale zwykle jedną kasjerkę!! Jak będzie???