UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz całkiem serio. Każdy niech sobie odpowie na pytanie czy czy warto żyć bo nie robi tego dla wszystkich wkoło TYLKO dla Siebie samego by żyć. Ograniczyć wyjście z domu odizoluj się od społeczeństwa jak możesz o najwyższe dbaj o higienę osobistą a nie dotknie nas problem w którym żyjemy zrób to dla Siebie i rodziny. I niech pozamykają wszystko w koło dla wszystkich lepsze to niż ŚMIERĆ.

Karol:)