UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lekarze władze mówią Tylko W TAKI SPOSÓB pokonany pandemią koronowirusa zostać w domach, unikać skupisk ludzi.PODZIĘKOWAĆ ZA TO MOŻE DZIS PANIE DYREKYORZE w v Cerrfur pracuję troszkę ludzi zobaczy Pan że to zgodne z tym co będzie jeśli SPOLECZEMSTWO nie odizoluge się od siebie . Mówią to ludzie pierwszego kontaktu tylko tak powstrzymać wroga publicznego nr.1 Jeśli tego nie zrobimy padniw gospodarka kraju .

Mów jak jest naprawdę