UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słyszę premiera i o trzech osobach na kasę w sklepie!! W Nowym Sączu na Armii Krajowej mamy 5 kas ale zwykle jedną kasjerkę!! Jak będzie???
osa
Słyszę premiera i o trzech osobach na kasę w sklepie!! W Nowym Sączu na Armii Krajowej mamy 5 kas ale zwykle jedną kasjerkę!! Jak będzie???
osa