UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słyszę premiera i o trzech osobach na kasę w sklepie!! W Nowym Sączu na Armii Krajowej mamy 5 kas ale zwykle jedną kasjerkę!! Jak będzie???

osa

Anuluj