UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie można zamówić w Elblągu zakupów on line? Czy to kpina z klientów? Jednoczesnie nie polecam zakupów w PSS na ulicy Robotniczej. Ta PRLowska firma nie szanuje klientów chodzi o naganne zachowanie osób pracujących w tym sklepie(nie dotyczy wszystkich pań)
Rękawiczka