Carrefour wprowadza zmiany dla klientów w trosce o bezpieczeństwo

27
16.03.2020
Carrefour wprowadza zmiany dla klientów w trosce o bezpieczeństwo
Dla bezpieczeństwa klientów i pracowników Carrefour wprowadził kilka zmian związanych z zagrożeniem koronawirusem. Co zmieniło się w sklepach tej sieci?

Drodzy Klienci Carrefour,
   Dla - Waszego Klientów i naszego pracowników Carrefour - bezpieczeństwa wprowadziliśmy kilka zmian związanych z obecną sytuacją:
   1. Nasze koleżanki kasjerki podobnie jak osoby w działach ze świeżą żywnością pracują w rękawiczkach lateksowych.
   2. Codziennie rękojeści wózków zakupowych są dezynfekowane, a taśmy przy kasach kilka razy dziennie.
   3. W dozownikach w toaletach dla klientów znajduje się wyłącznie mydło ze środkiem dezynfekującym.
   4. Bardzo wielu specjalistów zaleca stosowanie płatności za zakupy kartą zbliżeniowo.
   5. My jako Carrefour zachęcamy do korzystania z usługi SCAN&GO, znajdującej się w Aplikacji "Mój Carrefour“. W skrócie: zrobicie zakupy, bez wyjmowania zakupów z koszyka.

 

--- komunikat -----

.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bzury, jeśli klienci nie wchodza w rękawiczkach, to praktycznie wszystkie produkty których można dotknać moga byc zainfekowane.
Łomatko (2020.03.16)
Rękawiczki nic nie znaczą przy zakażaniu produktów, rękawiczki chronią tego co je używa - wirus ewentualnie pozostaje na rękawiczkach, a na produkty które są na wierzchu wirus dostaje się: ewentualnie, np. pozostawiony z rękawiczki czy ręki (zainfekowanej), podczas kaszlu lub kichania opada na produkty. Najlepiej rękawiczki używać jednorazowo na wejście do sklepu.
Tomasz85 (2020.03.16)
a kto wam broni w rękawiczkach robić zakupy!!!!
spokojny człowiek (2020.03.16)

info

22  
  0
i tak cokolwiek nie wymyślą to wielu będzie niezadowolonych. Może ktoś ma lepsze pomysły na ochronę naszego zdrowia poprosimy. Prosimy o pomysł idealny. Dlaczego ludzie to tacy malkontenci i marudy.
spokojny do czasu (2020.03.16)
Podczas zakupów nie dotykaj rękoma twarzy. Wirus nie przenika przez skórę tylko przez usta, śluzówki. Po zrobieniu zakupów i zapakowaniu do swoich toreb umyj ręce jeszcze w sklepie, tym samym usuniesz ewentualnego wirusa z dłoni. Po wejściu do domu umyj wodą z mydłem albo zdezynfekuj te zakupy, które mają odpowiednie do tego opakowanie. Koniecznie znowu umyj ręce. Resztę odstaw na kilka godzin, po tym czasie wirus bez kontaktu z człowiekiem sam umiera.
`tot` (2020.03.16)
Tylko w Biedronce kasjera bez zabezpieczenia. Brak rękawiczek i płynów odkażajacych w sobotę. Nie wiem jak dzisiaj bo nie sprawdzałem.
marabi (2020.03.16)
Kasjerzy
marabi (2020.03.16)
Wprowadzić nakaz używania takich rękawiczek dla każdego klienta na jego koszt. Płatność za nie pobierać przy kasie. Chyba każdego stać.
Wrr (2020.03.16)
Kasjerzy na kasach są najbardziej narażeni a pracodawcy nic z tym nie robią
*** (2020.03.16)
Ewentualnie, prawdopodobnie, niewykluczone. .. .itp. .. .. resztę sobie sami dopowiedzą !
(2020.03.16)

info

2  
  0