UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zaczęło się teraz zacząć działać.bo szefowie DYREKTORZE apel firm będą mieć krew na rękach swoich pracowników i klientów przecież widzisz jak zarazaja się coraz więcej osób. Za kilka dni tygodni będzie coraz gorzej Zobaczcie to samo co we Włoszech na każdej stacji metra u nas na przystanku pks będziemy zostawiać niech sobie umierają. Bez pomocy BO NIE MA POMOCY . Teraz TYLKO MUSISZ apelowac by RP zaczęło działać. Zacząć strzelać do wszystkich co spacerów im się chce .kurczę co z naszym społeczeństwem
Karol :)