UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaczęło się teraz zacząć działać.bo szefowie DYREKTORZE apel firm będą mieć krew na rękach swoich pracowników i klientów przecież widzisz jak zarazaja się coraz więcej osób. Za kilka dni tygodni będzie coraz gorzej Zobaczcie to samo co we Włoszech na każdej stacji metra u nas na przystanku pks będziemy zostawiać niech sobie umierają. Bez pomocy BO NIE MA POMOCY . Teraz TYLKO MUSISZ apelowac by RP zaczęło działać. Zacząć strzelać do wszystkich co spacerów im się chce .kurczę co z naszym społeczeństwem

Karol :)