UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie można zamówić w Elblągu zakupów on line? Czy to kpina z klientów? Jednoczesnie nie polecam zakupów w PSS na ulicy Robotniczej. Ta PRLowska firma nie szanuje klientów chodzi o naganne zachowanie osób pracujących w tym sklepie(nie dotyczy wszystkich pań)

Rękawiczka