A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I kolejny pozytyw wirusa. Dezynfekują rączki w wózkach. Dopiero wirus musiał ich do tego zmusić? Te uchwyty są jednym z najbardziej zasyfionych bakteriami elementów, z którymi człowiek się styka, a oni ogłaszają teraz, że nagle będą czyścić uchwyty? Dezynfekcja wózków powinna być standardem i bez koronawirusa. ..
@Wrr - Znając Polaków, myślę, że takie rekawiczki byłyby używane nie jeden raz, ale przez parę dni.
@spokojny do czasu - No i to jest czas ABY od siebie zaczynać, bo nie ma tak że to KTOŚ o nas zadba, człowieku ZACZNIJ wreszcie zauważać że bardzo ZALEŻY od CIEBIE, od CIEBIE jak to bedzie!!!!!
Ludziska znajduje jedno rozwiązanie i od razu apel do prezydenta RP prosimy przywrócić kare śmierci za nie dostosowanie się do spokoju i profilaktyki oraz zakazów dotyczących konowirusa .A karą śmierci przez powieszenie to ale eutanazja w 1 godzinkę. Właśnie by nie kupowali Polacy,,,;(
Słuchać nie gderać
Dyrektor to czlowieczek kompetentny i jak powiedzą zamykamy to tak będzie a narazie robi CO może dla klientów i pracowników. Zakaz wyjścia z DOMU
To kierownictwo sklepu maja sraja na to
Ciekaw jestem teho
Idź wejdź do sklepu i zapytaj gdzie jest może podejdzie
Bo ludzie myśleli i myślą że ich to nie dotyczy jedynie słuchają o tym za kilka dni będziesz leżał jeden z drogą bez realizpiratora bo lekarze i władze nie mają szczepionki umrzecie zdani na siebie na dworcu bo nie będzie miejsca dla zarażonych więc przeznacza pks przystanki autobusowe na to jak we Włoszech.
I co powiecie jak i w Polsce.nie poradzą sobie z pandemią a to nie uniknione nie dadzą wam nawet przeciwbólowych leków bo szkoda na was będzie a lekarze będą decydować KOGO RATOWAĆ STARSZE OSOBY CZY MLODE I STARE BEXA MIELI MOŻLIWOŚĆ UMRZEC ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE DOSZLO DO TEGO BU UMARLI PIETWSI BO MLODZI DLUZEJ PORZYSZPOprzykre to Pan z Tą panią musicie dziś umrzeć ,róbcie miejsce dla młodych bo zaraz przyniosą 40 latkow a Pan niech ginie tamten dłużej pozuje zrobi Pani miejsce na ławce dla młodszego, nie będą was w szpitalach ratować nie będzie MIEJSCA .pandemia