UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo ludzie myśleli i myślą że ich to nie dotyczy jedynie słuchają o tym za kilka dni będziesz leżał jeden z drogą bez realizpiratora bo lekarze i władze nie mają szczepionki umrzecie zdani na siebie na dworcu bo nie będzie miejsca dla zarażonych więc przeznacza pks przystanki autobusowe na to jak we Włoszech. I co powiecie jak i w Polsce.nie poradzą sobie z pandemią a to nie uniknione nie dadzą wam nawet przeciwbólowych leków bo szkoda na was będzie a lekarze będą decydować KOGO RATOWAĆ STARSZE OSOBY CZY MLODE I STARE BEXA MIELI MOŻLIWOŚĆ UMRZEC ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE DOSZLO DO TEGO BU UMARLI PIETWSI BO MLODZI DLUZEJ PORZYSZPOprzykre to Pan z Tą panią musicie dziś umrzeć ,róbcie miejsce dla młodych bo zaraz przyniosą 40 latkow a Pan niech ginie tamten dłużej pozuje zrobi Pani miejsce na ławce dla młodszego, nie będą was w szpitalach ratować nie będzie MIEJSCA .pandemia