UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I kolejny pozytyw wirusa. Dezynfekują rączki w wózkach. Dopiero wirus musiał ich do tego zmusić? Te uchwyty są jednym z najbardziej zasyfionych bakteriami elementów, z którymi człowiek się styka, a oni ogłaszają teraz, że nagle będą czyścić uchwyty? Dezynfekcja wózków powinna być standardem i bez koronawirusa. ..
Do_pomorkiego