Wybrany wątek opinii
Wprowadzić nakaz używania takich rękawiczek dla każdego klienta na jego koszt. Płatność za nie pobierać przy kasie. Chyba każdego stać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Wrr - Znając Polaków, myślę, że takie rekawiczki byłyby używane nie jeden raz, ale przez parę dni.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ludziska znajduje jedno rozwiązanie i od razu apel do prezydenta RP prosimy przywrócić kare śmierci za nie dostosowanie się do spokoju i profilaktyki oraz zakazów dotyczących konowirusa .A karą śmierci przez powieszenie to ale eutanazja w 1 godzinkę. Właśnie by nie kupowali Polacy,,,;(
Do moderacji
Odpowiedz
1
0