UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@spokojny do czasu - No i to jest czas ABY od siebie zaczynać, bo nie ma tak że to KTOŚ o nas zadba, człowieku ZACZNIJ wreszcie zauważać że bardzo ZALEŻY od CIEBIE, od CIEBIE jak to bedzie!!!!!

ww

Anuluj