UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I kolejny pozytyw wirusa. Dezynfekują rączki w wózkach. Dopiero wirus musiał ich do tego zmusić? Te uchwyty są jednym z najbardziej zasyfionych bakteriami elementów, z którymi człowiek się styka, a oni ogłaszają teraz, że nagle będą czyścić uchwyty? Dezynfekcja wózków powinna być standardem i bez koronawirusa. ..

Do_pomorkiego

Anuluj