UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dyrektor to czlowieczek kompetentny i jak powiedzą zamykamy to tak będzie a narazie robi CO może dla klientów i pracowników. Zakaz wyjścia z DOMU

Karol :)

Anuluj