A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a szczególnie w biedronce na Nowowiejskiej, dziwię się że nikt tego nie widzi, przecież mają jakiegoś tam swojego menagera - opiekuna
Kolejna okazja do postawienia ołtarzyka? Urny, prochy, flagi, zgromadzenia na środku ronda, przemykający przed pędzącymi pojazdami uczestnicy z wieńcami. ..
Którego Lecha? WAŁĘSY CZY KACZYŃSKIEGO? Bo żaden mi nie odpowiada....
Dziwna sytuacja. Rondo Leer miało być tam, gdzie dzisiaj jest rondo na ulicy Warszawskiej, w kierunku Malborka, zwane w czasie budowy przez inwestorów jako Rondo Raczki Elbląskie. To mało logiczne rozstrzygnięcie władz miasta, by rondem partnerskiego miasto nazwać tak mało eksponowane, i wręcz ukryte, rondo.
"Była okazja kilka dni temu nazwać jedno z rond imieniem Lecha"- Jeśli chodzi o piwo, to tak. Reszta NIE!
Pytanie: Czy z nadawania nazw rondom, tramwajom, zakamarkom, drzewom itp, są dodatkowe pieniądze?
Proponuję nadawać nazwy Biedronkom, za ratowanie pisowskiej ekonomi politycznej (3 masła po 3.30zł za sztukę).
jak już to 3 sztuki po 3.33 zł
A może by tak przybyło rond realnych. O tym powinni decydować wspaniali radni.
Jak by nie wiedzieli gdzie to podpowiem. Skrzyżowanie Mazurska / Al. Odrodzenia (wczoraj tam był wypadek)kolejne Konopnickiej / Al. Piłsudskiego następne Bema / Saperów kolejne Królewiecka / też z Al. Piłsudskiego tylko zaplanujcie ronda okrągłe a nie jakieś wspaniałe dziwolągi.
Nic nie widac to na rondzie Compiegne