33
12.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a szczególnie w biedronce na Nowowiejskiej, dziwię się że nikt tego nie widzi, przecież mają jakiegoś tam swojego menagera - opiekuna
(2020.03.12)
Kolejna okazja do postawienia ołtarzyka? Urny, prochy, flagi, zgromadzenia na środku ronda, przemykający przed pędzącymi pojazdami uczestnicy z wieńcami. ..
(2020.03.12)

info

1  
  2
Którego Lecha? WAŁĘSY CZY KACZYŃSKIEGO? Bo żaden mi nie odpowiada....
Leonsjo (2020.03.12)
Dziwna sytuacja. Rondo Leer miało być tam, gdzie dzisiaj jest rondo na ulicy Warszawskiej, w kierunku Malborka, zwane w czasie budowy przez inwestorów jako Rondo Raczki Elbląskie. To mało logiczne rozstrzygnięcie władz miasta, by rondem partnerskiego miasto nazwać tak mało eksponowane, i wręcz ukryte, rondo.
erg. (2020.03.12)

info

2  
  1
"Była okazja kilka dni temu nazwać jedno z rond imieniem Lecha"- Jeśli chodzi o piwo, to tak. Reszta NIE!
(2020.03.12)
Pytanie: Czy z nadawania nazw rondom, tramwajom, zakamarkom, drzewom itp, są dodatkowe pieniądze?
(2020.03.12)

info

2  
  0
Proponuję nadawać nazwy Biedronkom, za ratowanie pisowskiej ekonomi politycznej (3 masła po 3.30zł za sztukę).
(2020.03.12)
jak już to 3 sztuki po 3.33 zł
(2020.03.12)
A może by tak przybyło rond realnych. O tym powinni decydować wspaniali radni. Jak by nie wiedzieli gdzie to podpowiem. Skrzyżowanie Mazurska / Al. Odrodzenia (wczoraj tam był wypadek)kolejne Konopnickiej / Al. Piłsudskiego następne Bema / Saperów kolejne Królewiecka / też z Al. Piłsudskiego tylko zaplanujcie ronda okrągłe a nie jakieś wspaniałe dziwolągi.
(2020.03.12)

info

3  
  0
Nic nie widac to na rondzie Compiegne
(2020.03.12)