UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwna sytuacja. Rondo Leer miało być tam, gdzie dzisiaj jest rondo na ulicy Warszawskiej, w kierunku Malborka, zwane w czasie budowy przez inwestorów jako Rondo Raczki Elbląskie. To mało logiczne rozstrzygnięcie władz miasta, by rondem partnerskiego miasto nazwać tak mało eksponowane, i wręcz ukryte, rondo.
erg.