UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwna sytuacja. Rondo Leer miało być tam, gdzie dzisiaj jest rondo na ulicy Warszawskiej, w kierunku Malborka, zwane w czasie budowy przez inwestorów jako Rondo Raczki Elbląskie. To mało logiczne rozstrzygnięcie władz miasta, by rondem partnerskiego miasto nazwać tak mało eksponowane, i wręcz ukryte, rondo.

erg.