33
12.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Godziny muszą się zgadzać Dlatego pewnie
Z i e l a r z (2020.03.12)
Była okazja kilka dni temu nazwać jedno z rond imieniem Lecha i co nikt o tym nie pamięta
(2020.03.12)
Nazwy rond powinny być polskie a nie czyjeś. Jesteśmy w Polsce to jedno s po drugie to włodarze tak się spieszą z tymi nazwami rond że wstyd. Przyklad rondo . Zamech.
(2020.03.12)

info

5  
  7
Dziwolag rondo podpaska to dopiero stwór.
(2020.03.12)

info

3  
  2
Odczucia mam mieszane. Bo fajnie jak ronda jednak mają nazwę. A z drugiej strony czy w tym (biednym mieście) nie ma innych ważniejszych wydatków?? Proszę podać do wiadomości publicznej ile kosztuje nadanie nazwy dla ronda wraz z wykonaniem i ustawieniem ich nazw. Znając życie do tanich rzeczy to nie należy ale co tam 50. 000 tyś w tą czy w tamtą.
Tomasz85 (2020.03.12)

info

5  
  5
Wózki w sklepach zasyfiale nikt ich nie czyści i nie odkarza. Brud i tyle.
(2020.03.12)
I to są problemy do rozwiązania na miarę naszych władz. Niech powołany zostanie zespół doradczy ws wyglądu napisów. A co tam...dwa zespoly.
(2020.03.12)

info

5  
  0
@Wszech - Po co sie nakrecasz??zapasy makaronu, ryzu i papieru toaletowego zrobione?. Poszukaj sobie artykułów o korona i tam komentuj swoje zaniepokojenie. Sytuacja jest poważna ale bez przesady ludzie
(2020.03.12)
Niech na tym zebraniu pomyślą jak połatać dziury w ulicach. .. .a nie zajmują się pierdołami. W tym urzędzie miejskim komuna nadal trwa. .. na czele z tym obecnym wodzem. Aby dzień za dniem przepchnąć i jakoś to będzie.
C... S... (2020.03.12)

info

1  
  1
No czytam i nie wierzę, czym będą radni zajmować się? Może jeszcze nazwy nowo zakupionych pudeleczek, o przepraszam to ponoć tramwajem nazywa się! Nie ma nic na temat zagrożenia, działań, rzetelnej informacji! Tak jak sceptycznie odnodze się do referendum, to coraz bardziej przekonuje się, ze czas na takie dziaslanie. Najgorszej zarządzane miasto! Czas obudzić się z tego letargu, to nie księstwo, to miasto, żywy organizm, i ludzie którzy wybierają, i odwołują! Sam się pan nie wybrał, czas zejść na ziemie! Co do radnych, to lepiejnzostawic to bez komentarza, wstyd być radnym bez radnym!
(2020.03.12)

info

4  
  3